Hizmetler – Day Inn Spa

Hizmetlerimiz

Bali Masajı

x

Bali santi yağları kullanılarak uygulanan bu masaj, stresten uzaklaşmak isteyenler için ideal bir masaj türüdür.

DETAYLAR

Klasik Masaj

x

Vücudun belli bölgelerine belli bazı hareketlerle uygulanan masaj türlerine genel olarak verilen isim klasik masaj ismidir.

DETAYLAR

Aroma Masajı

x

Bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla kullanılarak uygulanan aroma masaj ile yaşadığınız kas ağrıları, adale, eklem ve fiziksel olarak tam bir rahatlama sağlayabilirsiniz.

DETAYLAR

Derin Doku Masajı

x

Sert masajı sevenler için ideal bir masaj türü olan bu masaj biraz can acıtıcı olsa da masaj sonunda rahatlama ve gevşeme hissi tüm vücutta kendini göstermeye başlar.

DETAYLAR

İsveç Masajı

x

Yoğun iş temposu, kalabalık şehirlerin gürültüleri, trafik çilesi ve diğer etkenler insanlar üzerinde oldukça olumsuz travmalara neden olabilmektedir.

DETAYLAR

Refleksoloji Masajı

x

Uzak doğu ülkelerine dayanan kökeni ile ülkemizde de uygulanan masaj vücuttaki gerilimin alınmasında ve nörolojik hastalıkların tedavisinde yardımcı bir masaj olarak uygulanır.

DETAYLAR

Mix Masajı

x

Bu masaj sayesinde yaşadığınız tüm negatif enerjiyi üzerinizden atarak rahatlayabilirsiniz.

DETAYLAR

Relax Masajı

x

Relax masaj ile kan dolaşımının artması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, kılcal damarların genişlemesi ve kas sertliğinin ortadan kaldırılması sağlanır.

DETAYLAR

Thai Masajı

x

Budist öğretilerden esinlenilerek geliştirilen Nuad Bo-Rarn olarak da bilinen Thai (Tay) Masajı; ruh, beden ve zihnin rahatlaması için uygulanan bir yöntemdir.

DETAYLAR

Drenaj Masajı

x

Lenf drenaj masajı iç organların temizliğinde ve lenfatik sistemin daha sağlıklı bir şekilde çalışması için uygulanan bir tedavi yöntemi ve masaj çeşididir.

DETAYLAR

Volkanik Taş Masajı

x

Yin huan yong tarafından uzak doğuda 3500 yıl önce geliştirilen bu masaj yöntemi, faydalı minerallere sahip taşların, güneş ve ay ısısı ile ısıtılıp vücudun belli noktalarına temas ettirilmesi ile yapılan bir işlemdir.

DETAYLAR

Spor Masajı

x

Spor aktivitesi öncesi, sonrası ve bakım masajı olarak üç temel bölümden oluşan masaj sayesinde hem yaptığınız aktivitelerden daha fazla verim alabilir, hem de yaşanabilecek sakatlanmaların önüne geçebilirsiniz.

DETAYLAR
Sohbete başla
1
Yardım istermisiniz?
Merhaba,
Yardım istermisiniz?